Získejte informace o problémech

S modulem pro hlášení poruch máte ucelený přehled o poruchách na celém uzemí Vaší obce.

Jednoduše nahlašte poruchu

Hlášení poruch je velmi jednoduché. Občan pouze nastaví typ a pozici poruchy, dále vyplní základní údaje, které se poté automaticky odešlou odpovědné osobě. Na nápravě poruchy se tak může začít pracovat během pár minut. Vše je přehledné a jasně srozumitelné.

Mějte přehled o aktuálních poruchách

Seznam aktuálních poruch vás informuje o stavu problémů, které tíží Vaši obec. Již se vám nestane, že na nějakou poruchu zapomenete.

Snadno lokalizujte poruchu

Snadná lokalizace poruch je úsporným řešením, jak se rychle vypořádat se všemi problémy v obci. Jednotlivé poruchy jsou zobrazeny na mapě. Váš dodavatel si potřebné informace zjistí přímo v systému a vy tak nemusíte nikomu pracně vysvětlovat, kde se daná porucha nachází.

Neztrácejte přehled o svém majetku

Modul pro pasportizaci Vám umožní uchovávat data o veškerém majetku obec, jako jsou odpadkové koše, pouliční osvětlení, či nemovitosti.

Mějte ucelený přehled o pozici a stavu Vašeho majetku

Přehledná mapa, Vám umožní jednoduše sledovat veškerý Váš majetek a jeho aktuální stav. Na obrázku dole, si můžete všimnout dvou rozbitých lamp, které jsou označeny červeně.

Evidujte co se s Vaším majetkem děje

Přidávejte úkony, které se na Vašem majetku provedly a získejte tak přehled o všem, co se s Vaším majetkem děje. Tyto úkony může do systému zadávat i servisní firma, Vy už pak můžete pouze jednou za čas provést namátkovou kontrolu, zda byl opravdu daný úkon proveden.

Získejte rychlý přehled o provedených úkonech

Jednotlivé úkony si můžete filtrovat a získat tak jednoduchý přehled o všech činnostech na Vašem majetku. Můžete si například vyfiltrovat pravidelné údržby z předchozích měsíců.

Informujte občany o plánovaných investicích

Vytvořte jednoduchý přehled o budoucích investicích ve Vaší obci. Přehledný seznam všech investicí, zvýší důvěryhodnost a transparentnost vedení města.

Chci si produkt zdarma vyzkoušet

Pokud si produkt chcete zdarma vyzkoušet, popřípadě se na něco zeptat, neváhejte a kontaktujte nás.

Kontaktujte nás